Bergamo

На вихідні зʼїздила в Італію. Вперше відвідала Бергамо, хоча в цей аеропорт приїжджала багато раз.

Бергамо дуже сподобався. Таке гарне місто. Видно, що місто було дуже богатим, всюди палаци та парки. 

Старе місто розташовано на горі. Тому гарна ідея була підʼїхати там автобусом. 

Обовʼязково повернусь в це місто на більше днів і не влітку. Адже 30 - це трохи забагато! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Comments