Просто декілька фото з Варшави, зроблені на телефон.
Гарний день, субота. Було у мене часу з пʼятої ранку, тому я трохи прогулялась по місту, поки всі спали, і відвідала королівський замок, а вже ввечері повернулась в Гданськ.
Просто декілька фото з Варшави, зроблені на телефон.
Гарний день, субота. Було у мене часу з пʼятої ранку, тому я трохи прогулялась по місту, поки всі спали, і відвідала королівський замок, а вже ввечері повернулась в Гданськ.
Гарненько там. І в п'ятій ранку людей майже немає))
ReplyDeleteЯ б сказала, що взагалі немає :)
Delete