Прогулянка по Варшаві

 Просто декілька фото з Варшави, зроблені на телефон. 

Гарний день, субота. Було у мене часу з пʼятої ранку, тому я трохи прогулялась по місту, поки всі спали, і відвідала королівський замок, а вже ввечері повернулась в Гданськ. 

 






Comments

  1. Гарненько там. І в п'ятій ранку людей майже немає))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Я б сказала, що взагалі немає :)

      Delete

Post a Comment